Wysyłka i koszty dostawy

 

Zakupiony towar jest wysyłany kurierem DPD. Do ceny zamówienia w sklepie doliczane są koszty wysyłki i ewentualnej opłaty dodatkowej w przypadku wybrania opcji płatności przy odbiorze.

Koszt przesyłki DPD w obrębie całego kraju jest stały i zależny jedynie od wyboru sposobu płatności i w ramach jednego zamówienia wynosi: 10 zł przy przedpłacie (w przypadku wybrania opcji płatności przy odbiorze doliczana jest opłata 5 zł)

Przedpłaty można dokonać przelewem bankowym, przelewem za pośrednictwem serwisu PayU.

Przesyłki wysyłane są w środy, czwartki i piątki. W przypadku przelewu na konto czas liczy się od chwili jego zaksięgowania (zmiany statusu zamówienia na POTWIERDZONE). Przesyłki są nadawane najpóźniej w następnym dniu roboczym od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym kocie bankowym, lub złożenia zamówienia za pobraniem.

W przypadku wybrania płatności przelewem na konto - wpłata powinna zostać zaksięgowana na naszym koncie w terminie 3 dni kalendarzowych, w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane.

Czas dostawy paczki krajowej przez kuriera wynosi 48h. 

 


DPD logo

Przesyłkę można monitorować na stronie DPD.

Kurierzy doręczają przesyłki w godzinach swojej pracy (ok. 8:00-18:00). Nie ma możliwości zastrzegania godzin dostawy, dlatego prosimy o podawanie adresu dostawy gdzie mogą Państwo odebrać paczkę w tym przedziale godzinowym.

Kurierzy zazwyczaj kontaktują się telefonicznie, prosimy również o podawanie właściwych numerów kontaktowych.


Jeśli chcesz odesłać do nas towar bądź go wymienić proszę skorzystaj z FORMULARZA ZWROTU lub z FORMULARZA REKLAMACJI. Więcej informacji znajduje się na zakładkach Zwrot oraz Reklamacja w dziale pomocy. 

 

POPEK ENERGY

POPEK MONSTER

INSTAGRAM

YOU TUBE

© 2016 QUANTUM PL All Rights Reserved